website
وقتشه کسب و کارتو مجازی کنی!

طراحی سایت خودت رو بسپارش به کارینت 🙂

کسب و کارهای زیادی با گسترش اینترنت و در دسترس بودن آن به سوی آنلاین شدن قدم برداشتن. حدود 80 میلیون مشتری بالقوه ایرانی از این فضا جهت خرید محصول یا رفع نیازهای مختلف خود استفاده می کنند .وقتی می تونی از این بستر جهت معرفی کسب و کارمون و یا جذب مشتری و فروش بیشتر استفاده کنیم چرا اینکارو نکنیم و وارد این حوزه نشیم! اولین قدم ورود به این عرصه داشتن یک سایت خوبه! 

blank

سایت خبری,شرکتی,فروشگاهی,فروش فایل,فریلنسری,آموزشی,فیلم و سریال,موسیقی,شخصی,معرفی اپلیکیشن,پرسش و پاسخ می خوای؟

چرا طراحی سایتمو بسپارم به کارینت؟

دامنه ir و هاست 3 ماهه رایگان با ظرفیت 3 گیگابایت

پشتیبانی فنی رایگان 24 ساعته از طریق تماس یا تلگرام 2 ماهه

طراحی موبایل فرندلی و واکنشگرا

سئو اولیه و بهینه سازی سرعت سایت

مشاوره رایگان انتخاب نام برند، سئو سایت و تکنیک های افزایش بازدید رایگان

طراحی بنرهای سایت و تمام موارد گرافیکی مورد نیاز

امکان پرداخت اقساطی

آموزش کار با قسمت های مختلف سایت

کیفیت کار را تضمین می کنیم!

با خیال راحت یه سایت زیبا و جذاب و در عین حال کارآمد از ما دریافت کنید 🙂

مراحل کار

ارائه مشاوره رایگان

پس از پر کردن فرم پایین صفحه درخواست شما بررسی شده و با شما تماس گرفته می شود سپس در تایم مدنظر شما جلسه آنلاین 60 دقیقه ای در گوگل میت برگزار می شود تا ابتدا نیازها و انتظارات کسب و کار شما را بررسی کنیم و سپس به شما مشاوره لازم را بدهیم که چه نوع وبسایتی با چه خصوصیات و امکاناتی می تواند مجموعه شما را به خوبی پوشش دهد.  

عقد قرارداد و شروع کار

پس از نیاز سنجی و لیست شدن انتظارات شما، یک پروپوزال حاوی تمام موارد درخواستی تان که به یک قرداد پیوست شده برای شما ارسال می شود. پس از امضای قراداد و پرداخت 30% قرارداد کار ما به صورت رسمی آغاز می شود.

شروع طراحی وبسایت شما بصورت تخصصی و براساس تصمیمات اتخاذ شده

بلافاصله پس از عقد قرارداد تیم فنی کارینت شروع به طراحی اولیه وب سایت می کند و مراحل پیشرفت کار را از طریق تماس تلفنی یا آیدی تلگرام در اختیار کارفرما قرار می دهد.

تکمیل طرح اولیه و نهایی کردن پروژه

پس از ارائه طرح اولیه و رفع کاستی ها، طرح نهایی با نظر کارفرما پیاده سازی شده و پروژه به کارفرما ارائه می شود لذا کارفرما بایستی 70 درصد مبلغ باقی مانده پروژه را در این مرحله واریز کند.

بازبینی نهایی سایت، سئو و محتوا گذاری اولیه و شروع پشتیبانی دو ماهه رایگان

پس از تحویل پروژه به مشتری، سایت از نظر سئو و سرعت بهنیه سازی شده و در کنسول جستجوی گوگل ثبت می شود. در این مرحله تصاویر و آیکون های اولیه توسط تیم فنی و با فتوشاپ طراحی می شوند. 

*توجه داشته باشید که پس از پایان دوره پشتیبانی رایگان می توانید همچنان با پرداخت هزینه توافقی از خدمات پشتیبانی ما بهره مند شوید 🙂

*طراحی تمام بنرهای و یا لوگوی سایت شامل پروسه طراحی وب نمی شود و برای طراحی این موارد می توانید با پرداخت هزینه جانبی از تیم گرافیک کارینت کمک بگیرید.

سفارش طراحی سایت

blank

سوال، ابهام یا نیاز به مشاوره تلفنی دارید؟

با شماره 09012197784 تماس بگیرید یا در تلگرام به آیدی @dev_ps6 پیام دهید.